O mnie

Cześć, jestem Marta. Jestem raczej ekstra, niż introwertykiem. Lubię ludzi (no, powiedzmy, że tych, którymi się na co dzień otaczam). I pracuję zdalnie. Żaden ze mnie nomad – prowadzę raczej osiadły tryb życia w Poznaniu, ze sporadycznymi podróżami. Na co dzień towarzyszy mi Biszkopt i to z nim odkrywam i stawiam pierwsze kroki w świecie pracy remote-only.

 

W pracy zajmuję się zarządzaniem projektami w IT. Dodatkowo przez kilka lat miałam przyjemność pracować jako leader. 

Kiedyś, bardzo dawno temu, dużą część życia zajmowało mi pisanie. Postanowiłam, że czas do tego wrócić, a temat sam się pojawił. Mam nadzieje, że to miejsce pomoże mi opowiedzieć Ci trochę o wadach i zaletach takiej pracy, a także o tym, jak siedząc w domu, nie zwariować.

Czasami będę też pisać o interesujących mnie tematach z pogranicza psychologii, produktywności i dbania o własny rozwój. 

W wolnym czasie uwielbiam uczyć się nowych rzeczy i zajmować rękodziełem. Do tej pory próbowałam robienia na drutach, makramy, malowania, pasteli, rysowania, grafiki komputerowej, fotografii i kaletnictwa. W kolejce czeka wyrób garnków, ceramiki, szydełkowanie, spawanie i pewnie wiele nieodkrytych, fascynujących dziedzin!